Pavel Vlasák

Pavel Vlasák

Módní návrhář a mistr krejčí Pavel Vlasák svou lásku k oděvní tvorbě objevil již v raném mládí. Po vyučení čerpal znalosti od starých mistrů a tyto jedinečné zkušenosti neustále zdokonaluje. Vzácná kombinace člověka, který dokonale ovládá krejčovské řemeslo a nadaného módního vizionáře je na české módní scéně naprosto ojedinělá. Neméně unikátní je jeho schopnost věnovat se návrhům i zpracování jak dámské tak pánské módy.

Jeho tajnou láskou je tvorba svatebních šatů. Své návrhy a vize prezentoval na několika ročnících módní show Svatební šaty roku, kde se stal několikanásobným držitelem ocenění Designers Awards. Prezentoval se také na mnohých módních přehlídkách, z nichž k nejúspěšnějším patří autorská Extraordinary World 2K2 a Miss Brno. Tvořil scénické kostýmy pro Národní divadlo v Brně, navrhoval pod vlastní značkou VP Design.

Poté přišla jeho největší profesní výzva, založení krejčovského ateliéru Ago d´Oro, kde vede tým zkušených profesionálů a úzce spolupracuje s ikonou české módy, profesorkou Zdeňkou Bauerovou.

O jeho mistrovství, talentu i lidských kvalitách svědčí nejen přízeň jeho klientů, kteří mu zůstávají po léta věrní a pějí na něj chválu, ale i to, že si ho pro výlučnou spolupráci vybrala i známá módní návrhářka paní prof. Liběna Rochová.

Inspirace

Šaty
Šaty a paleto
Šaty
Šaty společenské
Pánský plášť
Pánský plášť
Sukně a halenka
Kostým
Šaty svatební
Šaty
Šaty
Dámský plášť
Pánské sako

Ago d´Oro Instagram